Alavis 5 pro psy a kočky 90 tbl - Říše psů

Alavis 5 pro psy a kočky 90 tbl


Výživa kloubních chrupavek.

Více detailů


595 CZK včetně DPH


ALAVIS 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. ALAVIS? 5 obsahuje kombinaci látky MSM a chondroprotek­tivních látek glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a kolagenu.

* Glukosamin sulfát stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů a je jejich základním substrátem pro jejich vznik. Proteoglykany jsou základní stavební složky chrupavky.
* Chondroitin sulfát váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Má mírný protizánětlivý účinek.
* Látka MSM je organicky vázaná síra, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.
* Kyselina hyaluronová je hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Čím vyšší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím lepší jsou promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a dochází k lepší výživě kloubních chrupavek.
* Kolagen II. typu je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky, kdy zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky.

ALAVIS 5 doporučujeme podávat:
* psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata či při poúrazových stavech)
* sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií např.: služební psi, dostihoví psi, saňoví psi, psi trénující agillity, pulling, dog-trekking, fly-ball, tanec se psem, atd.
* štěňatům velkých a obřích plemen během vývoje

Košík  

(prázdný)

Hledat